Kad knygoms vaiko gyvenime tenka labai svarbus vaidmuo, niekas seniai nesiginčija. Skaitydamas jaunasis knygos mylėtojas mokosi iš herojų, pradeda vadovautis jų propaguojamomis vertybėmis. O meilė knygai atsiranda tada, kai ji tampa kasdienio gyvenimo dalimi, kai skaitoma vos ne kasdien, neatsižvelgiant į metų sezoną.
Kasmet, baigiantis mokslo metams, pradinukai ir penktokai kviečiami dalyvauti akcijoje – konkurse „Mano vasara su knyga“, o rudenį suvedami rezultatai ir skelbiami nugalėtojai.

Praėjusių vasaros atostogų metu daugiausia knygų perskaitė:
1.Jurgis Baltakys – 3 kl.
2.Natalija Baltramiejūnaitė – 4 kl.
3.Marius Indrulionis – 4 kl.
4.Izabela Vinocurova 4 kl.
5.Austėja Raišytė – 4 kl.
6.Kotryna Steponavičiūtė – 4 kl.
7.Vakarė Jurelytė – 4 kl.
8.Augustė Gavėnaitė - 4 kl.
9. Emilija Tarvydaitė – 4 kl.
10.Gaivilė Karosaitė – 4 kl.
11.Rūta Baltakytė – 5 kl.
12.Beatrisė Vinokurova – 5 kl.
Šiems jauniesiems knygų bičiuliams ir skaitytojų klubo narėms, septintokėms buvo surengta atvirukų gamybos skrebinimo technika užsiėmimas, kurį vedė mūsų viešnia Violeta Buterlevičienė. Tai naujas, meniškas, originalus dekoravimo būdas, atsiradęs Jungtinėse Amerikos valstijose. Šiam menui tinka bet kokie niekučiai, kuriais gali papasakoti savo ar kito žmogaus istoriją. Skrebinimo technika galima dekoruoti ir įvairius albumus, užrašų knygeles, darbo kalendorius ir kita. Mūsų mokiniai atvirukų gamybai naudojo antspaudavimą, reljefinį dekoravimą, netradicines priemones. Kiekvienas pagamintas darbelis buvo spalvingas, įdomus, o svarbiausia labai savitas. Mes, bibliotekininkės, džiaugiamės, kad šis užsiėmimas skatino jų kūrybiškumą ir suteikė daug teigiamų emocijų.


Bibliotekininkės

Joomla templates by a4joomla