2019 m. rugsėjo mėnesį bibliotekoje Užpalių gimnazijos mokiniai kartu su Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos bibliotekininke Jurga Gudeliene, kuri yra baigusi Užpalių gimnaziją, minėjo kalbų dieną. 7-10 klasių mokiniai dalyvavo smagioje internetinėje kalbų viktorinoje internetinio įrankio Kahoot pagalba. Didžiausias šio įrankio privalumas yra tas, kad jis veikia visose interneto naršyklėse su įvairiais mobiliaisiais įrenginiais, kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais ir kt. Be to, juo naudotis labai smagu, nes dalyviai skatinami varžytis, po kiekvieno atsakymo pateikiamas asmeninis įvertinimas bei užimama vieta, o ryškios spalvos bei smagi muzika sukuria ypatingą nuotaiką. Nugalėtojai buvo apdovanoti!

Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos bibliotekininkė J. Gudelienė (buvusi Užpalių gimnazijos absolventė) prisijungė prie Užpalių gimnazijos ir bibliotekos iniciatyvos „Sugrįžimai“ ir į svečius pakvietė Gerdą Kvaselienę, kuri I g klasės mokiniams papasakojo apie karjeros galimybes ir iššūkius užsienyje. Viešnia akcentavo, kad labai svarbu mokytis užsienio kalbų, verta apsilankyti ir susipažinti su kitomis šalimis, išbandyti savo gebėjimus kitur. Bet Gerda, save išbandžiusi svetingoje Ispanijoje, po 5 metų grįžo į Lietuvą, sukūrė šeimą ir sėkmingai įsitvirtino Lietuvos darbo rinkoje.


Spalio mėnesio pradžioje trečiokai su mokytoja Birute Damauskiene susipažino su vaikų rašytojo Vytauto Račicko kūryba. Po apsilankymo dalis autoriaus knygelių iškeliavo pas vaikus į namus, kad laisvalaikiu iš arčiau susipažintų su autoriaus kūryba. Džiaugiamės, kad knyga Užpalių gimnazijos mokiniams vis dar yra viena iš laisvalaikio praleidimo formų.


Už draugystę su knyga šeštokai buvo paskatinti išvyka į Pačkėnų raganų muziejų. Ačiū gimnazijai už transportą.

Bibliotekos informacija

 

Joomla templates by a4joomla