Ales Sulcienes1990 m. gruodžio 14 d. Jungtinių tautų organizacijos Generalinė asamblėja paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine pagyvenusių žmonių diena. Raukšlės ar odos lygumas neparodo tikrojo amžiaus, svarbiausia – nesenti protu ir siela. Išmintis įgyjama ne iš vadovėlio, ji nukalama iš gyvenimo patirties. Prabėgę metai apdovanojo Jus gausiai gyvenimiška patirtimi, bet aš siūlau nesustoti ties pasiektu, bet siekti vis toliau ir giliau.
Kad esate aktyvūs ir veiklūs, liudija jūsų neišsenkančios idėjos, energija, optimizmas, nuolatinis prasmingų darbų siekis, iniciatyvos.
Šiandien nuoširdžiai noriu palinkėti ne tik sveikatos, artimų žmonių meilės ir dėmesio, bet ir jaunatviško aktyvumo ieškant ir kuriant.
Jūs visada esate laukiami bibliotekoje, o visą spalio mėnesį kviečiu Jus į užsiėmimus, kurie yra pritaikyti šiandienos situacijai.
Nuo spalio 7 dienos iki 18 dienos Užpalių bibliotekoje Jūsų laukia 14 –asis tarptautinis dokumentinių filmų festivalis, kurį organizuoja „Nepatogus kinas“. Tinklapyje https://nepatoguskinas.lt/2020/ paspaudę nuorodą filmai, Jūs galite išsirinkti norimą žiūrėti filmą ir ateiti į biblioteką, kur Jums bus sudarytos sąlygos NEMOKAMAI peržiūrėti pasirinktą filmą. Ir taip nuo 2020 m. spalio 7 dienos iki spalio 18 dienos nuo 14 val. Filmą Jūs galite žiūrėti vienas ar su draugu.
Jauskitės jauni, būkit laimingi, reikalingi ir suprasti. Su švente, mielieji!

Bibliotekininkė Vida Juškienė

Nuotrauka Alės Šulcienės

Joomla templates by a4joomla