uzpaliai2018 m. sausio 26-28 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR. Parodoje kviečiame aplankyti Utenos turizmo informacijos centro stendą (III salėje), kuriame save pristato ir Užpaliai – Mažoji Lietuvos kultūros sostinė.
Jūsų lauksime:
sausio 26 d., penktadienį, nuo 13 val. mūsų stende galėsite susitikti ir pabendrauti su etnologe Gražina Kadžyte.2018 01 26 Adventur2018 - Utenos TIC nuotrauka
12 val. ir 15 val. viktorina „Užpaliai – nepraeik pro šalį“.
16 val. mūsų stende galėsite susitikti ir pabendrauti su Lietuvos geografų draugijos pirmininke G. Kyne.
sausio 27 d., šeštadienį, nuo 11 val. Jūsų lauks „Ašvienių fanų“ klubo nariai.
11 val. ir 16 val. viktorina „Užpaliai – nepraeik pro šalį“.
Nuo 12 val. iki 15 val. mūsų stende, Jūs turėsite galimybę susitikti su užpaliečiu, virtuvės šefu Deivydu Praspaliausku.
13:20-13:50 val. 3 galerijos salėje „Autentiška Lietuva“ koncertuos Utenos KC Užpalių skyriaus kanklininkų ansamblis „Pasagėlė“.
Sausio 28 d., sekmadienį, nuo 11 val. Jūsų lauks „Ašvienių fanų“ klubo nariai.
Nuo 12 val., turėsite galimybę susitikti su turizmo sodybos „Širvynė“ šeimininke Rasa ir pasiklausyti akordeonisto Deivido Dombovskio.

Viktorinos „Užpaliai – nepraeik pro šalį“ metu ne tik iš arčiau pažinsite nuostabų Aukštaitijos kraštą - Užpalius, bet ir būsite pamaloninti unikaliomis, niekur kitur neregėtomis dovanėlėmis, paragausite išskirtinų bendruomenės narės Reginos Kubiliūnienės pagamintų vaisinių traškučių.
Sužinosite apie 2018 metų renginius: koncertus, kuriuos būtina išgirsti, festivalius, kuriuose reikia dalyvauti, parodas, kurias privalu aplankyti, edukacinius žygius, kuriuose galėsite dalyvauti su gidu arba išmaniai-www.actionbound.de.
Turime nuostabių kultūros ir gamtos paminklų, kuriuos kviečiame aplankyti, turizmo sodybų, kuriose visais metų laikais galite maloniai ir turiningai pailsėti.

Joomla templates by a4joomla