Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuotas projektas „Užpalių jaunimas - sau ir bendruomenei“, kurio idėją pasiūlė Užpalių gimnazijos jaunimas: organizuoti bendruomenei protų kovas ir ekskursiją į Šaltojo karo muziejų Plungėje baigėsi. Įgyvendinant projektą atsirado galimybė suorganizuoti dar vieną ekskursiją į Naisius.
Užpalių seniūnijos bendruomenės nariai ir Užpalių gimnazijos mokiniai liepos mėnesį lankėsi Naisių vasaros festivalyje iš kurio į Užpalius parsivežė Mažosios Lietuvos kultūros sostinės vėliavą 2018 metams. 2017 m. rugsėjo mėnesį vyko į Šaltojo karo muziejų, kur pristatoma unikali vaizdinė ir grafinė medžiaga, pasakojanti apie buvusį visiškai slaptą sovietų branduolinės ginkluotės organizavimą ir veikimo principus. Taip pat demonstruojami kovinių raketų ir kitos Šaltojo karo ginkluotės pavyzdžių maketai, autentiška to meto įranga, ginklai. Pakeliui jie grožėjosi Platelių apylinkėmis užkopę į apžvalgos bokštą, daug emocijų sukėlė klaidžiojimas po Energetinių labirintų parką.


2017 m. spalio – gruodžio mėnesiais Užpalių gimnazijos parlamentas, dalyvaudamas projekte „Užpalių jaunimas – sau ir bendruomenei“, kurį finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, organizavo „Protų kovas“. Susibūrę į penkias komandas, kurias sudarė po keturis 7 – 12 kl. mokiniai ir vienas suaugęs bendruomenės narys, susirungė penkiuose turuose. Čia jie turėjo atsakinėti į klausimus ir atlikti kūrybines užduotis. Klausimus rengė ir Protų kovas vedė Augustinas Kubiliūnas ir Sonata Bareikytė. Kūrybines užduotis pasiūlė bibliotekininkės. Visos komandos – „Šventukai“, „IMK-DJ“, „Girėnai“, „Kaleidoskopas“, „Žalčiokai“ – parodė puikias žinias ir kūrybiškumą. Nugalėjo Protų kovose „Žalčiokų“ komanda.
2017 m. gruodžio mėnesio pabaigoje vyko baigiamasis projekto renginys, kurio metu apžvelgėme įgyvendintas veiklas, apdovanojome komandą nugalėtoją ir visus Protų kovų dalyvius, kurių buvo trisdešimt. Nuotaikingą koncertą padovanojo Užpalių gimnazijos roko grupė, vadovas Aurelijus Janaudis.


Bendruomenės „Užpalėnų krivūlė“ informacija

Joomla templates by a4joomla